Zincir Kuralım~

6 sayfadaki 15 sayfası Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Geri: Zincir Kuralım~

Mesaj tarafından sunny Bir Ptsi Ocak 24, 2011 5:49 pm

Müzik, dans, aşk, tutku, çikolata, tatlı, dondurma, soğuk dudaklar, kola, zaman, kahve, sıcak, soğuk, uzun, ıslak, nemli, öpücük, ürperti,önem,Robert,Sevmek,okşamak, fısıltı, Uzay, dünya,aşk, sevgi, tat,onu seviyorum, karanlık, gizem,neşe, o, umutsuz,ümit,yalan,yanlış,yasak, yıkılmalı,hayat,boş,yanılgı, doğru,bilinçsiz,gereksiz,gıcıklık,önemli, bendensin,karışıklık,düğüm,çözüm,imkansız,hayır,evet,tersi,zıttı,sıkıntılı,enerjik,boşluk,fen, madde,çıkmam,soru,lazım,yoruldum,gideceğim, öpücük,söz,şiir, yazı,Luke,pasta,Oha, ders, Die,Form, deli, *Red Carpet*,Kristen,sınav, stres,tükenmek,yalan aşk,sadakat,heyecan,coşku,pargalı, yalan dostlar,can sıkıcı,uyku,hayal,Paylaşım,Sonbahar,Son,şafak vakti, nöbet,gün,yakamoz,acı,yaşam,19.59, sınav stresi,ıyyykk, uyku, 'Golden Globe',Öyle Bir Geçer Zaman ki... , yorgun, *MTV*,Mete,Şüphe, "Oscar",Umut,Pembe, Renk, tatil, son, terkediş, saygı, sevgi, mutluluk, bezginlik ,seviyorumm ulen forumu =),Bendee (:, mektup,cevap yazmayı unuttum :(,yeteneksizlik!

sunny
Vejeteryan

Mesaj tarafından Edward-Jasmine-Nessa-Zac Bir Ptsi Ocak 24, 2011 6:02 pm

Müzik, dans, aşk, tutku, çikolata, tatlı, dondurma, soğuk dudaklar, kola, zaman, kahve, sıcak, soğuk, uzun, ıslak, nemli, öpücük, ürperti,önem,Robert,Sevmek,okşamak, fısıltı, Uzay, dünya,aşk, sevgi, tat,onu seviyorum, karanlık, gizem,neşe, o, umutsuz,ümit,yalan,yanlış,yasak, yıkılmalı,hayat,boş,yanılgı, doğru,bilinçsiz,gereksiz,gıcıklık,önemli, bendensin,karışıklık,düğüm,çözüm,imkansız,hayır,evet,tersi,zıttı,sıkıntılı,enerjik,boşluk,fen, madde,çıkmam,soru,lazım,yoruldum,gideceğim, öpücük,söz,şiir, yazı,Luke,pasta,Oha, ders, Die,Form, deli, *Red Carpet*,Kristen,sınav, stres,tükenmek,yalan aşk,sadakat,heyecan,coşku,pargalı, yalan dostlar,can sıkıcı,uyku,hayal,Paylaşım,Sonbahar,Son,şafak vakti, nöbet,gün,yakamoz,acı,yaşam,19.59, sınav stresi,ıyyykk, uyku, 'Golden Globe',Öyle Bir Geçer Zaman ki... , yorgun, *MTV*,Mete,Şüphe, "Oscar",Umut,Pembe, Renk, tatil, son, terkediş, saygı, sevgi, mutluluk, bezginlik ,seviyorumm ulen forumu =),Bendee (:, mektup,cevap yazmayı unuttum :(,yeteneksizlik!, /Bafta/

Edward-Jasmine-Nessa-Zac
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından MILENNIUM~~ Bir Ptsi Ocak 24, 2011 6:08 pm

Müzik, dans, aşk, tutku, çikolata, tatlı, dondurma, soğuk dudaklar, kola, zaman, kahve, sıcak, soğuk, uzun, ıslak, nemli, öpücük, ürperti,önem,Robert,Sevmek,okşamak, fısıltı, Uzay, dünya,aşk, sevgi, tat,onu seviyorum, karanlık, gizem,neşe, o, umutsuz,ümit,yalan,yanlış,yasak, yıkılmalı,hayat,boş,yanılgı, doğru,bilinçsiz,gereksiz,gıcıklık,önemli, bendensin,karışıklık,düğüm,çözüm,imkansız,hayır,evet,tersi,zıttı,sıkıntılı,enerjik,boşluk,fen, madde,çıkmam,soru,lazım,yoruldum,gideceğim, öpücük,söz,şiir, yazı,Luke,pasta,Oha, ders, Die,Form, deli, *Red Carpet*,Kristen,sınav, stres,tükenmek,yalan aşk,sadakat,heyecan,coşku,pargalı, yalan dostlar,can sıkıcı,uyku,hayal,Paylaşım,Sonbahar,Son,şafak vakti, nöbet,gün,yakamoz,acı,yaşam,19.59, sınav stresi,ıyyykk, uyku, 'Golden Globe',Öyle Bir Geçer Zaman ki... , yorgun, *MTV*,Mete,Şüphe, "Oscar",Umut,Pembe, Renk, tatil, son, terkediş, saygı, sevgi, mutluluk, bezginlik ,seviyorumm ulen forumu =),Bendee (:, mektup,cevap yazmayı unuttum :(,yeteneksizlik!, /Bafta/,Neden ben??

MILENNIUM~~
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından Edward-Jasmine-Nessa-Zac Bir Ptsi Ocak 24, 2011 6:10 pm

Müzik, dans, aşk, tutku, çikolata, tatlı, dondurma, soğuk dudaklar, kola, zaman, kahve, sıcak, soğuk, uzun, ıslak, nemli, öpücük, ürperti,önem,Robert,Sevmek,okşamak, fısıltı, Uzay, dünya,aşk, sevgi, tat,onu seviyorum, karanlık, gizem,neşe, o, umutsuz,ümit,yalan,yanlış,yasak, yıkılmalı,hayat,boş,yanılgı, doğru,bilinçsiz,gereksiz,gıcıklık,önemli, bendensin,karışıklık,düğüm,çözüm,imkansız,hayır,evet,tersi,zıttı,sıkıntılı,enerjik,boşluk,fen, madde,çıkmam,soru,lazım,yoruldum,gideceğim, öpücük,söz,şiir, yazı,Luke,pasta,Oha, ders, Die,Form, deli, *Red Carpet*,Kristen,sınav, stres,tükenmek,yalan aşk,sadakat,heyecan,coşku,pargalı, yalan dostlar,can sıkıcı,uyku,hayal,Paylaşım,Sonbahar,Son,şafak vakti, nöbet,gün,yakamoz,acı,yaşam,19.59, sınav stresi,ıyyykk, uyku, 'Golden Globe',Öyle Bir Geçer Zaman ki... , yorgun, *MTV*,Mete,Şüphe, "Oscar",Umut,Pembe, Renk, tatil, son, terkediş, saygı, sevgi, mutluluk, bezginlik ,seviyorumm ulen forumu =),Bendee (:, mektup,cevap yazmayı unuttum :(,yeteneksizlik!, /Bafta/,Neden ben??, ~Award~

Edward-Jasmine-Nessa-Zac
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından sunny Bir Ptsi Ocak 24, 2011 6:37 pm

Müzik, dans, aşk, tutku, çikolata, tatlı, dondurma, soğuk dudaklar, kola, zaman, kahve, sıcak, soğuk, uzun, ıslak, nemli, öpücük, ürperti,önem,Robert,Sevmek,okşamak, fısıltı, Uzay, dünya,aşk, sevgi, tat,onu seviyorum, karanlık, gizem,neşe, o, umutsuz,ümit,yalan,yanlış,yasak, yıkılmalı,hayat,boş,yanılgı, doğru,bilinçsiz,gereksiz,gıcıklık,önemli, bendensin,karışıklık,düğüm,çözüm,imkansız,hayır,evet,tersi,zıttı,sıkıntılı,enerjik,boşluk,fen, madde,çıkmam,soru,lazım,yoruldum,gideceğim, öpücük,söz,şiir, yazı,Luke,pasta,Oha, ders, Die,Form, deli, *Red Carpet*,Kristen,sınav, stres,tükenmek,yalan aşk,sadakat,heyecan,coşku,pargalı, yalan dostlar,can sıkıcı,uyku,hayal,Paylaşım,Sonbahar,Son,şafak vakti, nöbet,gün,yakamoz,acı,yaşam,19.59, sınav stresi,ıyyykk, uyku, 'Golden Globe',Öyle Bir Geçer Zaman ki... , yorgun, *MTV*,Mete,Şüphe, "Oscar",Umut,Pembe, Renk, tatil, son, terkediş, saygı, sevgi, mutluluk, bezginlik ,seviyorumm ulen forumu =),Bendee (:, mektup,cevap yazmayı unuttum :(,yeteneksizlik!, /Bafta/,Neden ben??, ~Award~,yıldız,

sunny
Vejeteryan

Mesaj tarafından tutuldum Bir Ptsi Ocak 24, 2011 7:13 pm

Müzik, dans, aşk, tutku, çikolata, tatlı, dondurma, soğuk dudaklar, kola, zaman, kahve, sıcak, soğuk, uzun, ıslak, nemli, öpücük, ürperti,önem,Robert,Sevmek,okşamak, fısıltı, Uzay, dünya,aşk, sevgi, tat,onu seviyorum, karanlık, gizem,neşe, o, umutsuz,ümit,yalan,yanlış,yasak, yıkılmalı,hayat,boş,yanılgı, doğru,bilinçsiz,gereksiz,gıcıklık,önemli, bendensin,karışıklık,düğüm,çözüm,imkansız,hayır,evet,tersi,zıttı,sıkıntılı,enerjik,boşluk,fen, madde,çıkmam,soru,lazım,yoruldum,gideceğim, öpücük,söz,şiir, yazı,Luke,pasta,Oha, ders, Die,Form, deli, *Red Carpet*,Kristen,sınav, stres,tükenmek,yalan aşk,sadakat,heyecan,coşku,pargalı, yalan dostlar,can sıkıcı,uyku,hayal,Paylaşım,Sonbahar,Son,şafak vakti, nöbet,gün,yakamoz,acı,yaşam,19.59, sınav stresi,ıyyykk, uyku, 'Golden Globe',Öyle Bir Geçer Zaman ki... , yorgun, *MTV*,Mete,Şüphe, "Oscar",Umut,Pembe, Renk, tatil, son, terkediş, saygı, sevgi, mutluluk, bezginlik ,seviyorumm ulen forumu =),Bendee (:, mektup,cevap yazmayı unuttum :(,yeteneksizlik!, /Bafta/,Neden ben??, ~Award~,yıldız,ay

tutuldum
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından sunny Bir Ptsi Ocak 24, 2011 8:41 pm

Müzik, dans, aşk, tutku, çikolata, tatlı, dondurma, soğuk dudaklar, kola, zaman, kahve, sıcak, soğuk, uzun, ıslak, nemli, öpücük, ürperti,önem,Robert,Sevmek,okşamak, fısıltı, Uzay, dünya,aşk, sevgi, tat,onu seviyorum, karanlık, gizem,neşe, o, umutsuz,ümit,yalan,yanlış,yasak, yıkılmalı,hayat,boş,yanılgı, doğru,bilinçsiz,gereksiz,gıcıklık,önemli, bendensin,karışıklık,düğüm,çözüm,imkansız,hayır,evet,tersi,zıttı,sıkıntılı,enerjik,boşluk,fen, madde,çıkmam,soru,lazım,yoruldum,gideceğim, öpücük,söz,şiir, yazı,Luke,pasta,Oha, ders, Die,Form, deli, *Red Carpet*,Kristen,sınav, stres,tükenmek,yalan aşk,sadakat,heyecan,coşku,pargalı, yalan dostlar,can sıkıcı,uyku,hayal,Paylaşım,Sonbahar,Son,şafak vakti, nöbet,gün,yakamoz,acı,yaşam,19.59, sınav stresi,ıyyykk, uyku, 'Golden Globe',Öyle Bir Geçer Zaman ki... , yorgun, *MTV*,Mete,Şüphe, "Oscar",Umut,Pembe, Renk, tatil, son, terkediş, saygı, sevgi, mutluluk, bezginlik ,seviyorumm ulen forumu =),Bendee (:, mektup,cevap yazmayı unuttum :(,yeteneksizlik!, /Bafta/,Neden ben??, ~Award~,yıldız,ay ,gökyüzü,

sunny
Vejeteryan

Mesaj tarafından tutuldum Bir Ptsi Ocak 24, 2011 8:42 pm

Müzik, dans, aşk, tutku, çikolata, tatlı, dondurma, soğuk dudaklar, kola, zaman, kahve, sıcak, soğuk, uzun, ıslak, nemli, öpücük, ürperti,önem,Robert,Sevmek,okşamak, fısıltı, Uzay, dünya,aşk, sevgi, tat,onu seviyorum, karanlık, gizem,neşe, o, umutsuz,ümit,yalan,yanlış,yasak, yıkılmalı,hayat,boş,yanılgı, doğru,bilinçsiz,gereksiz,gıcıklık,önemli, bendensin,karışıklık,düğüm,çözüm,imkansız,hayır,evet,tersi,zıttı,sıkıntılı,enerjik,boşluk,fen, madde,çıkmam,soru,lazım,yoruldum,gideceğim, öpücük,söz,şiir, yazı,Luke,pasta,Oha, ders, Die,Form, deli, *Red Carpet*,Kristen,sınav, stres,tükenmek,yalan aşk,sadakat,heyecan,coşku,pargalı, yalan dostlar,can sıkıcı,uyku,hayal,Paylaşım,Sonbahar,Son,şafak vakti, nöbet,gün,yakamoz,acı,yaşam,19.59, sınav stresi,ıyyykk, uyku, 'Golden Globe',Öyle Bir Geçer Zaman ki... , yorgun, *MTV*,Mete,Şüphe, "Oscar",Umut,Pembe, Renk, tatil, son, terkediş, saygı, sevgi, mutluluk, bezginlik ,seviyorumm ulen forumu =),Bendee (:, mektup,cevap yazmayı unuttum :(,yeteneksizlik!, /Bafta/,Neden ben??, ~Award~,yıldız,ay ,gökyüzü,kapm ateşi

tutuldum
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından sunny Bir Ptsi Ocak 24, 2011 9:28 pm

Müzik, dans, aşk, tutku, çikolata, tatlı, dondurma, soğuk dudaklar, kola, zaman, kahve, sıcak, soğuk, uzun, ıslak, nemli, öpücük, ürperti,önem,Robert,Sevmek,okşamak, fısıltı, Uzay, dünya,aşk, sevgi, tat,onu seviyorum, karanlık, gizem,neşe, o, umutsuz,ümit,yalan,yanlış,yasak, yıkılmalı,hayat,boş,yanılgı, doğru,bilinçsiz,gereksiz,gıcıklık,önemli, bendensin,karışıklık,düğüm,çözüm,imkansız,hayır,evet,tersi,zıttı,sıkıntılı,enerjik,boşluk,fen, madde,çıkmam,soru,lazım,yoruldum,gideceğim, öpücük,söz,şiir, yazı,Luke,pasta,Oha, ders, Die,Form, deli, *Red Carpet*,Kristen,sınav, stres,tükenmek,yalan aşk,sadakat,heyecan,coşku,pargalı, yalan dostlar,can sıkıcı,uyku,hayal,Paylaşım,Sonbahar,Son,şafak vakti, nöbet,gün,yakamoz,acı,yaşam,19.59, sınav stresi,ıyyykk, uyku, 'Golden Globe',Öyle Bir Geçer Zaman ki... , yorgun, *MTV*,Mete,Şüphe, "Oscar",Umut,Pembe, Renk, tatil, son, terkediş, saygı, sevgi, mutluluk, bezginlik ,seviyorumm ulen forumu =),Bendee (:, mektup,cevap yazmayı unuttum :(,yeteneksizlik!, /Bafta/,Neden ben??, ~Award~,yıldız,ay ,gökyüzü,kapm ateşi,yalnızlık

sunny
Vejeteryan

Mesaj tarafından R.P.K.S Bir Ptsi Ocak 24, 2011 9:29 pm

Müzik, dans, aşk, tutku, çikolata, tatlı, dondurma, soğuk dudaklar, kola, zaman, kahve, sıcak, soğuk, uzun, ıslak, nemli, öpücük, ürperti,önem,Robert,Sevmek,okşamak, fısıltı, Uzay, dünya,aşk, sevgi, tat,onu seviyorum, karanlık, gizem,neşe, o, umutsuz,ümit,yalan,yanlış,yasak, yıkılmalı,hayat,boş,yanılgı, doğru,bilinçsiz,gereksiz,gıcıklık,önemli, bendensin,karışıklık,düğüm,çözüm,imkansız,hayır,evet,tersi,zıttı,sıkıntılı,enerjik,boşluk,fen, madde,çıkmam,soru,lazım,yoruldum,gideceğim, öpücük,söz,şiir, yazı,Luke,pasta,Oha, ders, Die,Form, deli, *Red Carpet*,Kristen,sınav, stres,tükenmek,yalan aşk,sadakat,heyecan,coşku,pargalı, yalan dostlar,can sıkıcı,uyku,hayal,Paylaşım,Sonbahar,Son,şafak vakti, nöbet,gün,yakamoz,acı,yaşam,19.59, sınav stresi,ıyyykk, uyku, 'Golden Globe',Öyle Bir Geçer Zaman ki... , yorgun, *MTV*,Mete,Şüphe, "Oscar",Umut,Pembe, Renk, tatil, son, terkediş, saygı, sevgi, mutluluk, bezginlik ,seviyorumm ulen forumu =),Bendee (:, mektup,cevap yazmayı unuttum :(,yeteneksizlik!, /Bafta/,Neden ben??, ~Award~,yıldız,ay ,gökyüzü,kapm ateşi,yalnızlık,ada(:

R.P.K.S
Vejeteryan

Mesaj tarafından -kelebek- Bir Ptsi Ocak 24, 2011 9:43 pm

Müzik, dans, aşk, tutku, çikolata, tatlı, dondurma, soğuk dudaklar, kola, zaman, kahve, sıcak, soğuk, uzun, ıslak, nemli, öpücük, ürperti,önem,Robert,Sevmek,okşamak, fısıltı, Uzay, dünya,aşk, sevgi, tat,onu seviyorum, karanlık, gizem,neşe, o, umutsuz,ümit,yalan,yanlış,yasak, yıkılmalı,hayat,boş,yanılgı, doğru,bilinçsiz,gereksiz,gıcıklık,önemli, bendensin,karışıklık,düğüm,çözüm,imkansız,hayır,evet,tersi,zıttı,sıkıntılı,enerjik,boşluk,fen, madde,çıkmam,soru,lazım,yoruldum,gideceğim, öpücük,söz,şiir, yazı,Luke,pasta,Oha, ders, Die,Form, deli, *Red Carpet*,Kristen,sınav, stres,tükenmek,yalan aşk,sadakat,heyecan,coşku,pargalı, yalan dostlar,can sıkıcı,uyku,hayal,Paylaşım,Sonbahar,Son,şafak vakti, nöbet,gün,yakamoz,acı,yaşam,19.59, sınav stresi,ıyyykk, uyku, 'Golden Globe',Öyle Bir Geçer Zaman ki... , yorgun, *MTV*,Mete,Şüphe, "Oscar",Umut,Pembe, Renk, tatil, son, terkediş, saygı, sevgi, mutluluk, bezginlik ,seviyorumm ulen forumu =),Bendee (:, mektup,cevap yazmayı unuttum :(,yeteneksizlik!, /Bafta/,Neden ben??, ~Award~,yıldız,ay ,gökyüzü,kapm ateşi,yalnızlık,ada(:, mete akarsu .

-kelebek-
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından Sheilarp Bir Salı Ocak 25, 2011 9:18 pm

Müzik, dans, aşk, tutku, çikolata, tatlı, dondurma, soğuk dudaklar, kola, zaman, kahve, sıcak, soğuk, uzun, ıslak, nemli, öpücük, ürperti,önem,Robert,Sevmek,okşamak, fısıltı, Uzay, dünya,aşk, sevgi, tat,onu seviyorum, karanlık, gizem,neşe, o, umutsuz,ümit,yalan,yanlış,yasak, yıkılmalı,hayat,boş,yanılgı, doğru,bilinçsiz,gereksiz,gıcıklık,önemli, bendensin,karışıklık,düğüm,çözüm,imkansız,hayır,evet,tersi,zıttı,sıkıntılı,enerjik,boşluk,fen, madde,çıkmam,soru,lazım,yoruldum,gideceğim, öpücük,söz,şiir, yazı,Luke,pasta,Oha, ders, Die,Form, deli, *Red Carpet*,Kristen,sınav, stres,tükenmek,yalan aşk,sadakat,heyecan,coşku,pargalı, yalan dostlar,can sıkıcı,uyku,hayal,Paylaşım,Sonbahar,Son,şafak vakti, nöbet,gün,yakamoz,acı,yaşam,19.59, sınav stresi,ıyyykk, uyku, 'Golden Globe',Öyle Bir Geçer Zaman ki... , yorgun, *MTV*,Mete,Şüphe, "Oscar",Umut,Pembe, Renk, tatil, son, terkediş, saygı, sevgi, mutluluk, bezginlik ,seviyorumm ulen forumu =),Bendee (:, mektup,cevap yazmayı unuttum :(,yeteneksizlik!, /Bafta/,Neden ben??, ~Award~,yıldız,ay ,gökyüzü,kapm ateşi,yalnızlık,ada(:, mete akarsu . , Sen Gidiyorsun ,

Sheilarp
Vejeteryan

Mesaj tarafından RpAtTz_hbt Bir Salı Ocak 25, 2011 9:19 pm

Müzik, dans, aşk, tutku, çikolata, tatlı, dondurma, soğuk dudaklar, kola, zaman, kahve, sıcak, soğuk, uzun, ıslak, nemli, öpücük, ürperti,önem,Robert,Sevmek,okşamak, fısıltı, Uzay, dünya,aşk, sevgi, tat,onu seviyorum, karanlık, gizem,neşe, o, umutsuz,ümit,yalan,yanlış,yasak, yıkılmalı,hayat,boş,yanılgı, doğru,bilinçsiz,gereksiz,gıcıklık,önemli, bendensin,karışıklık,düğüm,çözüm,imkansız,hayır,evet,tersi,zıttı,sıkıntılı,enerjik,boşluk,fen, madde,çıkmam,soru,lazım,yoruldum,gideceğim, öpücük,söz,şiir, yazı,Luke,pasta,Oha, ders, Die,Form, deli, *Red Carpet*,Kristen,sınav, stres,tükenmek,yalan aşk,sadakat,heyecan,coşku,pargalı, yalan dostlar,can sıkıcı,uyku,hayal,Paylaşım,Sonbahar,Son,şafak vakti, nöbet,gün,yakamoz,acı,yaşam,19.59, sınav stresi,ıyyykk, uyku, 'Golden Globe',Öyle Bir Geçer Zaman ki... , yorgun, *MTV*,Mete,Şüphe, "Oscar",Umut,Pembe, Renk, tatil, son, terkediş, saygı, sevgi, mutluluk, bezginlik ,seviyorumm ulen forumu =),Bendee (:, mektup,cevap yazmayı unuttum :(,yeteneksizlik!, /Bafta/,Neden ben??, ~Award~,yıldız,ay ,gökyüzü,kapm ateşi,yalnızlık,ada(:, mete akarsu . , Sen Gidiyorsun , Gudubet

RpAtTz_hbt
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından Sheilarp Bir Salı Ocak 25, 2011 9:25 pm

Müzik, dans, aşk, tutku, çikolata, tatlı, dondurma, soğuk dudaklar, kola, zaman, kahve, sıcak, soğuk, uzun, ıslak, nemli, öpücük, ürperti,önem,Robert,Sevmek,okşamak, fısıltı, Uzay, dünya,aşk, sevgi, tat,onu seviyorum, karanlık, gizem,neşe, o, umutsuz,ümit,yalan,yanlış,yasak, yıkılmalı,hayat,boş,yanılgı, doğru,bilinçsiz,gereksiz,gıcıklık,önemli, bendensin,karışıklık,düğüm,çözüm,imkansız,hayır,evet,tersi,zıttı,sıkıntılı,enerjik,boşluk,fen, madde,çıkmam,soru,lazım,yoruldum,gideceğim, öpücük,söz,şiir, yazı,Luke,pasta,Oha, ders, Die,Form, deli, *Red Carpet*,Kristen,sınav, stres,tükenmek,yalan aşk,sadakat,heyecan,coşku,pargalı, yalan dostlar,can sıkıcı,uyku,hayal,Paylaşım,Sonbahar,Son,şafak vakti, nöbet,gün,yakamoz,acı,yaşam,19.59, sınav stresi,ıyyykk, uyku, 'Golden Globe',Öyle Bir Geçer Zaman ki... , yorgun, *MTV*,Mete,Şüphe, "Oscar",Umut,Pembe, Renk, tatil, son, terkediş, saygı, sevgi, mutluluk, bezginlik ,seviyorumm ulen forumu =),Bendee (:, mektup,cevap yazmayı unuttum :(,yeteneksizlik!, /Bafta/,Neden ben??, ~Award~,yıldız,ay ,gökyüzü,kapm ateşi,yalnızlık,ada(:, mete akarsu . , Sen Gidiyorsun , Gudubet , Oyun ,

Sheilarp
Vejeteryan

Mesaj tarafından RpAtTz_hbt Bir Salı Ocak 25, 2011 9:37 pm

Müzik, dans, aşk, tutku, çikolata, tatlı, dondurma, soğuk dudaklar, kola, zaman, kahve, sıcak, soğuk, uzun, ıslak, nemli, öpücük, ürperti,önem,Robert,Sevmek,okşamak, fısıltı, Uzay, dünya,aşk, sevgi, tat,onu seviyorum, karanlık, gizem,neşe, o, umutsuz,ümit,yalan,yanlış,yasak, yıkılmalı,hayat,boş,yanılgı, doğru,bilinçsiz,gereksiz,gıcıklık,önemli, bendensin,karışıklık,düğüm,çözüm,imkansız,hayır,evet,tersi,zıttı,sıkıntılı,enerjik,boşluk,fen, madde,çıkmam,soru,lazım,yoruldum,gideceğim, öpücük,söz,şiir, yazı,Luke,pasta,Oha, ders, Die,Form, deli, *Red Carpet*,Kristen,sınav, stres,tükenmek,yalan aşk,sadakat,heyecan,coşku,pargalı, yalan dostlar,can sıkıcı,uyku,hayal,Paylaşım,Sonbahar,Son,şafak vakti, nöbet,gün,yakamoz,acı,yaşam,19.59, sınav stresi,ıyyykk, uyku, 'Golden Globe',Öyle Bir Geçer Zaman ki... , yorgun, *MTV*,Mete,Şüphe, "Oscar",Umut,Pembe, Renk, tatil, son, terkediş, saygı, sevgi, mutluluk, bezginlik ,seviyorumm ulen forumu =),Bendee (:, mektup,cevap yazmayı unuttum :(,yeteneksizlik!, /Bafta/,Neden ben??, ~Award~,yıldız,ay ,gökyüzü,kapm ateşi,yalnızlık,ada(:, mete akarsu . , Sen Gidiyorsun , Gudubet , Oyun , kısıtlılık,

RpAtTz_hbt
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından zeynep zeyno =) Bir Çarş. Ocak 26, 2011 10:46 am

Müzik, dans, aşk, tutku, çikolata, tatlı, dondurma, soğuk dudaklar, kola, zaman, kahve, sıcak, soğuk, uzun, ıslak, nemli, öpücük, ürperti,önem,Robert,Sevmek,okşamak, fısıltı, Uzay, dünya,aşk, sevgi, tat,onu seviyorum, karanlık, gizem,neşe, o, umutsuz,ümit,yalan,yanlış,yasak, yıkılmalı,hayat,boş,yanılgı, doğru,bilinçsiz,gereksiz,gıcıklık,önemli, bendensin,karışıklık,düğüm,çözüm,imkansız,hayır,evet,tersi,zıttı,sıkıntılı,enerjik,boşluk,fen, madde,çıkmam,soru,lazım,yoruldum,gideceğim, öpücük,söz,şiir, yazı,Luke,pasta,Oha, ders, Die,Form, deli, *Red Carpet*,Kristen,sınav, stres,tükenmek,yalan aşk,sadakat,heyecan,coşku,pargalı, yalan dostlar,can sıkıcı,uyku,hayal,Paylaşım,Sonbahar,Son,şafak vakti, nöbet,gün,yakamoz,acı,yaşam,19.59, sınav stresi,ıyyykk, uyku, 'Golden Globe',Öyle Bir Geçer Zaman ki... , yorgun, *MTV*,Mete,Şüphe, "Oscar",Umut,Pembe, Renk, tatil, son, terkediş, saygı, sevgi, mutluluk, bezginlik ,seviyorumm ulen forumu =),Bendee (:, mektup,cevap yazmayı unuttum :(,yeteneksizlik!, /Bafta/,Neden ben??, ~Award~,yıldız,ay ,gökyüzü,kapm ateşi,yalnızlık,ada(:, mete akarsu . , Sen Gidiyorsun , Gudubet , Oyun , kısıtlılık,eğlence

zeynep zeyno =)
Vejeteryan

Mesaj tarafından Mikli4 Bir Çarş. Ocak 26, 2011 11:21 am

Müzik, dans, aşk, tutku, çikolata, tatlı, dondurma, soğuk dudaklar, kola, zaman, kahve, sıcak, soğuk, uzun, ıslak, nemli, öpücük, ürperti,önem,Robert,Sevmek,okşamak, fısıltı, Uzay, dünya,aşk, sevgi, tat,onu seviyorum, karanlık, gizem,neşe, o, umutsuz,ümit,yalan,yanlış,yasak, yıkılmalı,hayat,boş,yanılgı, doğru,bilinçsiz,gereksiz,gıcıklık,önemli, bendensin,karışıklık,düğüm,çözüm,imkansız,hayır,evet,tersi,zıttı,sıkıntılı,enerjik,boşluk,fen, madde,çıkmam,soru,lazım,yoruldum,gideceğim, öpücük,söz,şiir, yazı,Luke,pasta,Oha, ders, Die,Form, deli, *Red Carpet*,Kristen,sınav, stres,tükenmek,yalan aşk,sadakat,heyecan,coşku,pargalı, yalan dostlar,can sıkıcı,uyku,hayal,Paylaşım,Sonbahar,Son,şafak vakti, nöbet,gün,yakamoz,acı,yaşam,19.59, sınav stresi,ıyyykk, uyku, 'Golden Globe',Öyle Bir Geçer Zaman ki... , yorgun, *MTV*,Mete,Şüphe, "Oscar",Umut,Pembe, Renk, tatil, son, terkediş, saygı, sevgi, mutluluk, bezginlik ,seviyorumm ulen forumu =),Bendee (:, mektup,cevap yazmayı unuttum :(,yeteneksizlik!, /Bafta/,Neden ben??, ~Award~,yıldız,ay ,gökyüzü,kapm ateşi,yalnızlık,ada(:, mete akarsu . , Sen Gidiyorsun , Gudubet , Oyun , kısıtlılık,eğlence,hazırlanmak

Mikli4
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından ♥kristalkelebek♥ Bir Çarş. Ocak 26, 2011 12:54 pm

Müzik, dans, aşk, tutku, çikolata, tatlı, dondurma, soğuk dudaklar, kola, zaman, kahve, sıcak, soğuk, uzun, ıslak, nemli, öpücük, ürperti,önem,Robert,Sevmek,okşamak, fısıltı, Uzay, dünya,aşk, sevgi, tat,onu seviyorum, karanlık, gizem,neşe, o, umutsuz,ümit,yalan,yanlış,yasak, yıkılmalı,hayat,boş,yanılgı, doğru,bilinçsiz,gereksiz,gıcıklık,önemli, bendensin,karışıklık,düğüm,çözüm,imkansız,hayır,evet,tersi,zıttı,sıkıntılı,enerjik,boşluk,fen, madde,çıkmam,soru,lazım,yoruldum,gideceğim, öpücük,söz,şiir, yazı,Luke,pasta,Oha, ders, Die,Form, deli, *Red Carpet*,Kristen,sınav, stres,tükenmek,yalan aşk,sadakat,heyecan,coşku,pargalı, yalan dostlar,can sıkıcı,uyku,hayal,Paylaşım,Sonbahar,Son,şafak vakti, nöbet,gün,yakamoz,acı,yaşam,19.59, sınav stresi,ıyyykk, uyku, 'Golden Globe',Öyle Bir Geçer Zaman ki... , yorgun, *MTV*,Mete,Şüphe, "Oscar",Umut,Pembe, Renk, tatil, son, terkediş, saygı, sevgi, mutluluk, bezginlik ,seviyorumm ulen forumu =),Bendee (:, mektup,cevap yazmayı unuttum :(,yeteneksizlik!, /Bafta/,Neden ben??, ~Award~,yıldız,ay ,gökyüzü,kapm ateşi,yalnızlık,ada(:, mete akarsu . , Sen Gidiyorsun , Gudubet , Oyun , kısıtlılık,eğlence,hazırlanmak, konser..

♥kristalkelebek♥
Vejeteryan

http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1327471113

Mesaj tarafından sunny Bir Çarş. Ocak 26, 2011 5:07 pm

Müzik, dans, aşk, tutku, çikolata, tatlı, dondurma, soğuk dudaklar, kola, zaman, kahve, sıcak, soğuk, uzun, ıslak, nemli, öpücük, ürperti,önem,Robert,Sevmek,okşamak, fısıltı, Uzay, dünya,aşk, sevgi, tat,onu seviyorum, karanlık, gizem,neşe, o, umutsuz,ümit,yalan,yanlış,yasak, yıkılmalı,hayat,boş,yanılgı, doğru,bilinçsiz,gereksiz,gıcıklık,önemli, bendensin,karışıklık,düğüm,çözüm,imkansız,hayır,evet,tersi,zıttı,sıkıntılı,enerjik,boşluk,fen, madde,çıkmam,soru,lazım,yoruldum,gideceğim, öpücük,söz,şiir, yazı,Luke,pasta,Oha, ders, Die,Form, deli, *Red Carpet*,Kristen,sınav, stres,tükenmek,yalan aşk,sadakat,heyecan,coşku,pargalı, yalan dostlar,can sıkıcı,uyku,hayal,Paylaşım,Sonbahar,Son,şafak vakti, nöbet,gün,yakamoz,acı,yaşam,19.59, sınav stresi,ıyyykk, uyku, 'Golden Globe',Öyle Bir Geçer Zaman ki... , yorgun, *MTV*,Mete,Şüphe, "Oscar",Umut,Pembe, Renk, tatil, son, terkediş, saygı, sevgi, mutluluk, bezginlik ,seviyorumm ulen forumu =),Bendee (:, mektup,cevap yazmayı unuttum :(,yeteneksizlik!, /Bafta/,Neden ben??, ~Award~,yıldız,ay ,gökyüzü,kapm ateşi,yalnızlık,ada(:, mete akarsu . , Sen Gidiyorsun , Gudubet , Oyun , kısıtlılık,eğlence,hazırlanmak, konser..,mesaj,

sunny
Vejeteryan

Mesaj tarafından zeynep zeyno =) Bir Cuma Ocak 28, 2011 4:22 pm

Müzik, dans, aşk, tutku, çikolata, tatlı, dondurma, soğuk dudaklar, kola, zaman, kahve, sıcak, soğuk, uzun, ıslak, nemli, öpücük, ürperti,önem,Robert,Sevmek,okşamak, fısıltı, Uzay, dünya,aşk, sevgi, tat,onu seviyorum, karanlık, gizem,neşe, o, umutsuz,ümit,yalan,yanlış,yasak, yıkılmalı,hayat,boş,yanılgı, doğru,bilinçsiz,gereksiz,gıcıklık,önemli, bendensin,karışıklık,düğüm,çözüm,imkansız,hayır,evet,tersi,zıttı,sıkıntılı,enerjik,boşluk,fen, madde,çıkmam,soru,lazım,yoruldum,gideceğim, öpücük,söz,şiir, yazı,Luke,pasta,Oha, ders, Die,Form, deli, *Red Carpet*,Kristen,sınav, stres,tükenmek,yalan aşk,sadakat,heyecan,coşku,pargalı, yalan dostlar,can sıkıcı,uyku,hayal,Paylaşım,Sonbahar,Son,şafak vakti, nöbet,gün,yakamoz,acı,yaşam,19.59, sınav stresi,ıyyykk, uyku, 'Golden Globe',Öyle Bir Geçer Zaman ki... , yorgun, *MTV*,Mete,Şüphe, "Oscar",Umut,Pembe, Renk, tatil, son, terkediş, saygı, sevgi, mutluluk, bezginlik ,seviyorumm ulen forumu =),Bendee (:, mektup,cevap yazmayı unuttum :(,yeteneksizlik!, /Bafta/,Neden ben??, ~Award~,yıldız,ay ,gökyüzü,kapm ateşi,yalnızlık,ada(:, mete akarsu . , Sen Gidiyorsun , Gudubet , Oyun , kısıtlılık,eğlence,hazırlanmak, konser..,mesaj,tail,

zeynep zeyno =)
Vejeteryan

Mesaj tarafından thedream Bir Cuma Ocak 28, 2011 4:37 pm

Müzik, dans, aşk, tutku, çikolata, tatlı, dondurma, soğuk dudaklar, kola, zaman, kahve, sıcak, soğuk, uzun, ıslak, nemli, öpücük, ürperti,önem,Robert,Sevmek,okşamak, fısıltı, Uzay, dünya,aşk, sevgi, tat,onu seviyorum, karanlık, gizem,neşe, o, umutsuz,ümit,yalan,yanlış,yasak, yıkılmalı,hayat,boş,yanılgı, doğru,bilinçsiz,gereksiz,gıcıklık,önemli, bendensin,karışıklık,düğüm,çözüm,imkansız,hayır,evet,tersi,zıttı,sıkıntılı,enerjik,boşluk,fen, madde,çıkmam,soru,lazım,yoruldum,gideceğim, öpücük,söz,şiir, yazı,Luke,pasta,Oha, ders, Die,Form, deli, *Red Carpet*,Kristen,sınav, stres,tükenmek,yalan aşk,sadakat,heyecan,coşku,pargalı, yalan dostlar,can sıkıcı,uyku,hayal,Paylaşım,Sonbahar,Son,şafak vakti, nöbet,gün,yakamoz,acı,yaşam,19.59, sınav stresi,ıyyykk, uyku, 'Golden Globe',Öyle Bir Geçer Zaman ki... , yorgun, *MTV*,Mete,Şüphe, "Oscar",Umut,Pembe, Renk, tatil, son, terkediş, saygı, sevgi, mutluluk, bezginlik ,seviyorumm ulen forumu =),Bendee (:, mektup,cevap yazmayı unuttum :(,yeteneksizlik!, /Bafta/,Neden ben??, ~Award~,yıldız,ay ,gökyüzü,kapm ateşi,yalnızlık,ada(:, mete akarsu . , Sen Gidiyorsun , Gudubet , Oyun , kısıtlılık,eğlence,hazırlanmak, konser..,mesaj,tail,kitap,

thedream
Vejeteryan

http://genclikhavadisleri.forumup.com

Mesaj tarafından RpAtTz_hbt Bir Cuma Ocak 28, 2011 5:18 pm

Müzik, dans, aşk, tutku, çikolata, tatlı, dondurma, soğuk dudaklar, kola, zaman, kahve, sıcak, soğuk, uzun, ıslak, nemli, öpücük, ürperti,önem,Robert,Sevmek,okşamak, fısıltı, Uzay, dünya,aşk, sevgi, tat,onu seviyorum, karanlık, gizem,neşe, o, umutsuz,ümit,yalan,yanlış,yasak, yıkılmalı,hayat,boş,yanılgı, doğru,bilinçsiz,gereksiz,gıcıklık,önemli, bendensin,karışıklık,düğüm,çözüm,imkansız,hayır,evet,tersi,zıttı,sıkıntılı,enerjik,boşluk,fen, madde,çıkmam,soru,lazım,yoruldum,gideceğim, öpücük,söz,şiir, yazı,Luke,pasta,Oha, ders, Die,Form, deli, *Red Carpet*,Kristen,sınav, stres,tükenmek,yalan aşk,sadakat,heyecan,coşku,pargalı, yalan dostlar,can sıkıcı,uyku,hayal,Paylaşım,Sonbahar,Son,şafak vakti, nöbet,gün,yakamoz,acı,yaşam,19.59, sınav stresi,ıyyykk, uyku, 'Golden Globe',Öyle Bir Geçer Zaman ki... , yorgun, *MTV*,Mete,Şüphe, "Oscar",Umut,Pembe, Renk, tatil, son, terkediş, saygı, sevgi, mutluluk, bezginlik ,seviyorumm ulen forumu =),Bendee (:, mektup,cevap yazmayı unuttum :(,yeteneksizlik!, /Bafta/,Neden ben??, ~Award~,yıldız,ay ,gökyüzü,kapm ateşi,yalnızlık,ada(:, mete akarsu . , Sen Gidiyorsun , Gudubet , Oyun , kısıtlılık,eğlence,hazırlanmak, konser..,mesaj,tail,kitap,müdür

RpAtTz_hbt
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından zeynep zeyno =) Bir Cuma Ocak 28, 2011 5:20 pm

Müzik, dans, aşk, tutku, çikolata, tatlı, dondurma, soğuk dudaklar, kola, zaman, kahve, sıcak, soğuk, uzun, ıslak, nemli, öpücük, ürperti,önem,Robert,Sevmek,okşamak, fısıltı, Uzay, dünya,aşk, sevgi, tat,onu seviyorum, karanlık, gizem,neşe, o, umutsuz,ümit,yalan,yanlış,yasak, yıkılmalı,hayat,boş,yanılgı, doğru,bilinçsiz,gereksiz,gıcıklık,önemli, bendensin,karışıklık,düğüm,çözüm,imkansız,hayır,evet,tersi,zıttı,sıkıntılı,enerjik,boşluk,fen, madde,çıkmam,soru,lazım,yoruldum,gideceğim, öpücük,söz,şiir, yazı,Luke,pasta,Oha, ders, Die,Form, deli, *Red Carpet*,Kristen,sınav, stres,tükenmek,yalan aşk,sadakat,heyecan,coşku,pargalı, yalan dostlar,can sıkıcı,uyku,hayal,Paylaşım,Sonbahar,Son,şafak vakti, nöbet,gün,yakamoz,acı,yaşam,19.59, sınav stresi,ıyyykk, uyku, 'Golden Globe',Öyle Bir Geçer Zaman ki... , yorgun, *MTV*,Mete,Şüphe, "Oscar",Umut,Pembe, Renk, tatil, son, terkediş, saygı, sevgi, mutluluk, bezginlik ,seviyorumm ulen forumu =),Bendee (:, mektup,cevap yazmayı unuttum :(,yeteneksizlik!, /Bafta/,Neden ben??, ~Award~,yıldız,ay ,gökyüzü,kapm ateşi,yalnızlık,ada(:, mete akarsu . , Sen Gidiyorsun , Gudubet , Oyun , kısıtlılık,eğlence,hazırlanmak, konser..,mesaj,tail,kitap,müdür,msn

zeynep zeyno =)
Vejeteryan

Mesaj tarafından melisesmerim(Dilek) Bir Cuma Ocak 28, 2011 5:33 pm

Müzik, dans, aşk, tutku, çikolata, tatlı, dondurma, soğuk dudaklar, kola, zaman, kahve, sıcak, soğuk, uzun, ıslak, nemli, öpücük, ürperti,önem,Robert,Sevmek,okşamak, fısıltı, Uzay, dünya,aşk, sevgi, tat,onu seviyorum, karanlık, gizem,neşe, o, umutsuz,ümit,yalan,yanlış,yasak, yıkılmalı,hayat,boş,yanılgı, doğru,bilinçsiz,gereksiz,gıcıklık,önemli, bendensin,karışıklık,düğüm,çözüm,imkansız,hayır,evet,tersi,zıttı,sıkıntılı,enerjik,boşluk,fen, madde,çıkmam,soru,lazım,yoruldum,gideceğim, öpücük,söz,şiir, yazı,Luke,pasta,Oha, ders, Die,Form, deli, *Red Carpet*,Kristen,sınav, stres,tükenmek,yalan aşk,sadakat,heyecan,coşku,pargalı, yalan dostlar,can sıkıcı,uyku,hayal,Paylaşım,Sonbahar,Son,şafak vakti, nöbet,gün,yakamoz,acı,yaşam,19.59, sınav stresi,ıyyykk, uyku, 'Golden Globe',Öyle Bir Geçer Zaman ki... , yorgun, *MTV*,Mete,Şüphe, "Oscar",Umut,Pembe, Renk, tatil, son, terkediş, saygı, sevgi, mutluluk, bezginlik ,seviyorumm ulen forumu =),Bendee (:, mektup,cevap yazmayı unuttum :(,yeteneksizlik!, /Bafta/,Neden ben??, ~Award~,yıldız,ay ,gökyüzü,kapm ateşi,yalnızlık,ada(:, mete akarsu . , Sen Gidiyorsun , Gudubet , Oyun , kısıtlılık,eğlence,hazırlanmak, konser..,mesaj,tail,kitap,müdür,msn, garez

melisesmerim(Dilek)
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından thedream Bir Cuma Ocak 28, 2011 5:37 pm

Müzik, dans, aşk, tutku, çikolata, tatlı, dondurma, soğuk dudaklar, kola, zaman, kahve, sıcak, soğuk, uzun, ıslak, nemli, öpücük, ürperti,önem,Robert,Sevmek,okşamak, fısıltı, Uzay, dünya,aşk, sevgi, tat,onu seviyorum, karanlık, gizem,neşe, o, umutsuz,ümit,yalan,yanlış,yasak, yıkılmalı,hayat,boş,yanılgı, doğru,bilinçsiz,gereksiz,gıcıklık,önemli, bendensin,karışıklık,düğüm,çözüm,imkansız,hayır,evet,tersi,zıttı,sıkıntılı,enerjik,boşluk,fen, madde,çıkmam,soru,lazım,yoruldum,gideceğim, öpücük,söz,şiir, yazı,Luke,pasta,Oha, ders, Die,Form, deli, *Red Carpet*,Kristen,sınav, stres,tükenmek,yalan aşk,sadakat,heyecan,coşku,pargalı, yalan dostlar,can sıkıcı,uyku,hayal,Paylaşım,Sonbahar,Son,şafak vakti, nöbet,gün,yakamoz,acı,yaşam,19.59, sınav stresi,ıyyykk, uyku, 'Golden Globe',Öyle Bir Geçer Zaman ki... , yorgun, *MTV*,Mete,Şüphe, "Oscar",Umut,Pembe, Renk, tatil, son, terkediş, saygı, sevgi, mutluluk, bezginlik ,seviyorumm ulen forumu =),Bendee (:, mektup,cevap yazmayı unuttum :(,yeteneksizlik!, /Bafta/,Neden ben??, ~Award~,yıldız,ay ,gökyüzü,kapm ateşi,yalnızlık,ada(:, mete akarsu . , Sen Gidiyorsun , Gudubet , Oyun , kısıtlılık,eğlence,hazırlanmak, konser..,mesaj,tail,kitap,müdür,msn, garez, telefon,

thedream
Vejeteryan

http://genclikhavadisleri.forumup.com

Mesaj tarafından Sponsored content Bugün 9:16 pm

Sponsored content

6 sayfadaki 15 sayfası Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön