İyi ki Doğdun Kübiikkk!!! The Host!

 :: Eğlence :: Kutlama

Aşağa gitmek

İyi ki Doğdun Kübiikkk!!! The Host!

Mesaj tarafından Elly Bir Salı Haz. 07, 2011 7:02 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Birileri bizlerin geç girdiğini unutmuş, bir şeyler yazmış ama kuşlar o başlığı yok etmiş sanırım benim haberim yok... :)

Yılllarr önce minik bir twihard olarak tanıdığım kız, şimdilerde HP diye ağlasa da onu hala seviyorum. Kim ki acaba bu kız? Her neyse işte... Toparlamaya çalıştığımız siteyi mikser gibi karıştırıp, sonuna da Tuba abla bizi kesecek demeyi hiç ihmal etmeyen... Sen beni sevmiyorsun değil mi? diyerek sürekli onu sevdiğimi itiraf etmemi bekleyen o minnak kız, genç kızlığa adımını attı...

Gözlerimin önünde resmen gelişen bir karakter görüyorum ve bunu izlemek gerçek anlamda beni büyülüyor. Çünkü o kız çok zeki, eğlenceli, hırslı ve becerikliydi. Boşa gitmesini pek istemezdim doğrusu... Neyse ki efendim, bu kız kendisini yetiştirdi! Olgun beyinlerin sohbetinden hoşlandığımı hiç gizlemedim ve bunun yüzünden canavar olarak damgalandım ( :P ) Ve sohbet ettiğim insanları da gerçekten çok seviyorum. İnsanlara sevgi sözcükleri söylemeyi sevmem. Hatta sevdiklerime, değer vermediklerimden bir parça daha sert davranırım yeri geldiğinde. Ama sevdiğimi hissettirmeye çabalarım...

Ama madem bugün gizemli bir hatunun doğum günü... İstisna yapalım derim ben...

Canım benim, bir gün çok başarılı olacağını biliyorum ve seni, sizleri kendi sınırlarımı zorlayacak denli seviyorum ki bu kolay bir şey değil :) (Sevmek değil, söylemek)

Umarım tüm ömrün boyunca bu açık yürekliliğini, söyleyeceklerini kimseden sakınmadan söylemeni, neşeni, gülümüsemeni ve içtenliğini kaybetmezsin.

!!!Doğum Günün Kutlu Olsun!!!


[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]


[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşk'sın Sen [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
avatar
Elly
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 2986
Puan : 7047
Kayıt tarihi : 15/12/10
Yaş : 28
Nerden : İzmit

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: İyi ki Doğdun Kübiikkk!!! The Host!

Mesaj tarafından lincolngamze Bir Salı Haz. 07, 2011 7:13 pm

Deli kız! Hikaye yazmak ve milleti kırıp geçirmek konusunda üstüne yok. Yeteneğin nam saldı bütün sitede :)

Tek tük giriyorum uzun zamandır, pek karıştıramıyorum buraları. Özlediğim kişiler arasındasın.

Seninle ilgili...Imm...
Hırslı birini görüyorum karşımda, yetenekli,dobra,yaşında çoook daha olgun. Hayat boyu bu iyi özelliklerine daha nice güzel meziyetler katman;hayat boyu sağlıklı,mutlu, başarılı ve sevdiklerinle olman dileğiyle...İyiki doğdun bıdık...Çok çok öptüm.


'danieljaymes'
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]


avatar
lincolngamze
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 2192
Puan : 5338
Kayıt tarihi : 15/12/10
Yaş : 25

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: İyi ki Doğdun Kübiikkk!!! The Host!

Mesaj tarafından nessie!! Bir Salı Haz. 07, 2011 7:53 pm

Kübik,sen şu sitede ve hayatım boyunca gördüğüm-ve hep görmek istediğim-en kendi gibi davranan,dobra,açık sözlü ve eğlenceli insansın.Ve çok ama çok cana yakınsın.Geyik bölümünde ki paylaşımlarını bayılı'rdım'.Çünkü şu aralar sitede gözükmüyor ve paylaşımlarda bulunmuyorsun.Ama bunu sınav illetine veriyorum ve en yakın zamanda seni buralarda görmeyi umuyorum.Bool bool 'thehost' yazsın etrafta :) Doğruyu söylemek gerekirse ben de Tuba abla gibi fazla sevgi sözcüğü kuramam.Ya aslında kurarım da yani ne bileyim çekinirim işte.Taylor'a olan sevgimi sık sık dile getirmem büyük bir istisna,çünkü o yazdıklarımı hiç bir zaman okuyamayacak olduğu için rahatım,amma uzattım ya :).Ama sen okuyacağın için fazla sevgi sözcüğü kullanamıyorum ama bil ki sevdiğim hem de çok değer verdiğim üyelerdensin.Çok çok iyi kalpli olduğunu ve bu deli dolu hareketlerinin hepsinin orjinal olduğu o kadar belli ki :) Bu yüzden insan düşünmeden güveniveriyor sana :) Neyse,uzatmakta üstüme yok.İyi ki doğdun kuzum.Doğum günün kutlu olsun.Nice seneleri burada birlikte deviririz inşallah.HP sevgin hiç azalmasııın :)

Hediyen :

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
uniqestew[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

cutecast

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

As-like,Ebedi Sevgi ile[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
avatar
nessie!!
Nirvana

Mesaj Sayısı : 10106
Puan : 24496
Kayıt tarihi : 06/01/11
Yaş : 22
Nerden : BERKHAKMAN

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: İyi ki Doğdun Kübiikkk!!! The Host!

Mesaj tarafından Thehost Bir Salı Haz. 07, 2011 8:54 pm

"Ohoo!" dedi şaşkınlıkla Horace Slughorn gözleri alnına dikilince. "Ohoo!"

Bu tepkiyi verdim resmen. Adamın oradaki ses tonuyla hem de!!!
Ablammm! Ne yaptınız sizz? Ben kırıldığım ya da kendimi yalnız hissettiğim için açmamıştım o başlığı. Eski siteden de biliyorsunuz, 3 yıldır kendi doğum günü başlığımı kendim açıyorum. T.F.'den önce de öyleydi. =))) Geleneğimi bozdunuz ama içten içe çok sevindirdiniz beni.

Bugün Facebook duvarımı kapatıp, "Kutlamak isteyen bu yazıyı beğense yeter. Doğum günüm kutlu olsun." yazdığımda 90 kişinin üstünde beğeni geldi, biliyorsunuz sanırım ama bunların hiçbiri beni sevindirmedi. Neden derseniz, bunların çoğunluğu hayatımda bir iki diyaloğa girdiğim ve doğum günümü gerçekten önemsemeyen kişiler. İnanın bu başlığa sevdiklerimden gelen üç yorum beni benden aldı. =))

Eskiden, yaklaşık bir buçuk yıl önce, sizin aranıza girebilmeyi her şeyden çok isterdim. Özlem abla&Sen&Sahra abla&Hazal&Seda abla&Nahide abla vs.
Genellikle sizin bilginize ve sohbetinize ayak uyduramasam da o dönemden beri biraz daha içerideyim ve girdiğim yerin umduğum yerden çok daha farklı olduğunun farkındayım. Havalı bir ortam beklemiştim hep, dışarıya yansıyan ciddiyetin içeride çok değişik dalgalarını görmeyi.. Ama görüyorum ki burası hayal gücümün çok çok ötesinde bir yer. Gerçek dostluk var burada, yaşın engel kabul edilmediği bir ortam, içten konuşmalar ve insana olduğu değerin çok çok fazlasını hissettiren bir sıcaklık.

Kendimle ilgili övünebileceğim tek şey; örnek alacağım kişiler konusundaki isabetli seçimlerim. İyi ki diyorum genelde iç sesime, iyi ki zamanında idollerim listesine sizleri koymuşum.

Kişisel gelişimimi övdüğünüzde genelde inkar etmiyorum, yüzsüzlük değil bu, sizin eseriniz olan bir şeyi nasıl inkar edebilirim ki? Sizinle olan sohbetlerim, verdiğiniz fikirler, izlememi önerdiğiniz yollar olmasaydı şu anda bulunduğum yerden çok çok aşağılardaydım. Tabii bu da örnek almaya çalıştığım konulardan biri sizdeki.
Sadece "kendiniz" olarak çevrenizdeki bir takım şeyleri değiştirebiliyor, bazı insanların hayat akışlarını değiştirebiliyorsunuz. Sanırım bu benim bir ömür çalışsam bile beceremeyeceğim bir şey. =))

Zaman zaman -hatta genelde- size karşı hatalarım olduğunun farkındayım, bazen mesafeli davrandığımın da ama bunlar soğuk durduğumdan değil. Siz akıl yaşı olarak çok gerilerde olmadığımı söyleseniz de size karşı büyük bir saygı duymamı sağlayan bir akıl yaşı farkının -ve beden yaşının sanırım- farkındayım. Zaman zaman çocukluklarım ya da saygısızlıklarım olduysa özür dilerim. =)))

Bu doğum günümde üç kişiyi anmak istiyorum. Yaşadığım zamanı olduğundan çok farklı hale getiren üç kişi...

Arlemcans = Sana karşı olan minnettarlık duygum ne kadar artarsa artsın hep eksik kalacak ablam. Zorunlu olmadığın halde bana sayamayacağım kadar çok iyilik yaptın. Üzgün olduğumda yanımda olmanı mı istersin, arkadaşlarım konusunda problem yaşadığımda akıl vermeni mi yoksa McStout'tan bana hep bir anı kalacak olan o maddi kategorisindeki bende her şeyden değerli olan ayracı mı? Bunun dışında ayaklı bir kütüphane gibisin ve her zaman senden ücretsiz yararlanmama izin veriyorsun. Bu da kendimi oldukça kötü hissetmemi sağlıyor, şimdi emeklerini ödemek için kendimi geliştirmek zorundayım. =))

-*-

Elly = Sana..Ne diyeceğimi bilmiyorum! O kadar iyisin ki ablam! Yani zorunlu değilsin, asla değilsin, bir ergenliğe gireyazmış veledin dertlerini dinlemeye, ona çözümler önermeye. Ama yapıyorsun bunu. Her zaman yanımdasın ve yaşıtın olmadığım halde, sohbetlerimden sıkılsan bile bugüne kadar beni hiç kırmadın. Her hafta satırlarınla beni/bizi büyülediğin yetmiyormuş gibi bir de zamanından benim için değerli parçalar ayırıyorsun. Bu başlık beni o kadar çok mutlu etti ki...Anlatamam sana! Yani, bir yandan seviniyorum bunlara bir yandan da çekiniyorum, boğazımı aşacak kadar büyük borçlarım var sana karşı. Ödemek için ne yapabilirim onu da bilmiyorum. Şimdilik sadece seni seviyorum ama devamı gelecek, buna inanmanı istiyorum. =))

-*-

Blue_Life = Seni anlatamıyorum bile Zeynep'im! Tamamen yalnız kalıp karanlığa düştüğüm bir dönemde hayatıma girdin. Karakterimizin birbiriyle uyuşmasını geçtim, düşüncelerimiz de tıpatıp aynı lan! Yaşın ne kadar küçük olursa olsun benim için Özlem ve Tuba abladan farksızsın. Seninle hikayeler yazmayı, sonra yazdıklarımızı beğenmemeyi ve birbirimizi eleştirmeyi çok seviyorum! Beni anlayan ve bencillikle suçlamayan nadir kişilerdensin. Bu kişiler arasında ben bile bulunmuyorum dikkatini çekerim. Buradan seninle 2 yıl önce ismen tanışmama sebep olan Notizia'ya teeeşkürlerimi yolluyorum. <3

-*-

Ve bu da benim delime. O kendini bilir. = Yüzsüzce biliyorum ama seni bonus olarak ekliyorum. Şimdi senin için pek bir anlam ifade etmesem de çok derine kazınmıştın. Bir nevi çivi gibi. Sen çıktın ama izi kaldı. Ve hep kalacak...


Oh momma I can hear u cryin'.
The renegade who had it made retrieved for a bounty. Never more to go astray.
This will be the end today of the crazy wanted man.


[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Feels the way I do about you now. I don't believe that anybody.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

You're My Brother..

You are the most important thing for me and there's nothing I wouldn't do for you in world.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ϟ Ἧᴬᴿᴿᵞ Рᴼᵀᵀᴲᴿ ϟ
avatar
Thehost
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 799
Puan : 1392
Kayıt tarihi : 15/12/10
Nerden : ~ Hogwarts | Gryffindor ~

http://twilightfan.forumdizini.net

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: İyi ki Doğdun Kübiikkk!!! The Host!

Mesaj tarafından notizia Bir Çarş. Haz. 22, 2011 9:01 pm

Aaa!!
The Host'un doğumgünü mü vardı?
İyi ki doğdun hayatım!!! =)


노티시아

“During high school, time was infinite. I even thought we would stay like this forever. Being with Rei, and doing our usual daily routines — all these turning into precious memories. The me six years ago wouldn’t have understood it.”
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

As I obliviously continue throwing, the thought which floats in my mind, is Rei in those 14 years… As the weight of those months and years came once more, the tears overflowed. This memory can’t be erased. Forgetting is something I can’t do… Undoubtedly, I love Rei. Rei is someone, I love tremendously...
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Though she always has been by my side like this… I wasn’t able to do anything. Though she was always by my side like this, I didn’t understand anything. I really am the worst.
~ Iwase Ken

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

♡ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♡
avatar
notizia
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 2025
Puan : 4905
Kayıt tarihi : 15/12/10
Yaş : 22
Nerden : Avatarım: Hallelujah CHANCE! diyor. :D Şu aralar Japonya'dayım, sonrası Allah kerim. :D

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: İyi ki Doğdun Kübiikkk!!! The Host!

Mesaj tarafından Bella_Ceren Bir C.tesi Haz. 25, 2011 5:59 pm

Bebeğim iyi ki doğdun, iyi ki yanımızdasın. Seni çok seviyorum. Hep birlikte nice yaşlara.
avatar
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj Sayısı : 7995
Puan : 18017
Kayıt tarihi : 26/12/10
Nerden : Ankara

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 :: Eğlence :: Kutlama

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz